Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel Venus Beach *** Kréta, Řecko

Venus Beach

Země: Řecko

Lokalita: Kréta

 

Termíny zájezdů do hotelu Venus Beach

Nebyly nalezeny žádné vhodné termíny zájezdů pro porovnání.

Vyhledat termíny zájezdů Vyhledat termíny zájezdů

Umístění hotelu Venus Beach na mapě

Další informace o hotelu Další informace o hotelu

Popis hotelu Venus Beach

Poloha
Příjemný rodinný hotel se nachází v klidné části mezi letovisky Gerani a Platanias, leží přímo u pláže a skládá se ze dvou patrových budov umístěných za sebou v menší zahradě. Ve vzdálenější budově od moře je recepce a společenská hala. TV je k dispozici před restaurací. Hostům je dále k dispozici sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské brouzdaliště a poolbar, ve kterém je možné se občerstvit během celého dne až do pozdních nočních hodin. Pláž před hotelem je písčito-oblázková a vstup do moře je spíše prudší. V sousedství hotelu se nachází minimarket. Za zábavou a nákupy se dá dojít pěšky za cca 10 minut do vedlejšího Plataniasu, taverna je i v nedalekém Gerani. Doporučujeme rodinám s dětmi a všem klientům, kteří mají rádi klid a pohodu v dosahu živého centra.
Vybavení
Recepce s menší halou a barem, trezor v recepci za poplatek, wi-fi zdarma v celém hotelu, restaurace - k dispozici dětské sedačky, bar s TV, bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Sport a zábava
Možnost vodních sportů na pláži v letovisku Platanias.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj – koupelna s WC a sprchou, telefon, minibar,, rádio a balkon nebo terasa s výhledem na mořskou stranu nebo do zahrady, 1. nebo 2. patro. Možnost 1 přistýlky v pokojích v přízemí. Klimatizace za poplatek 6 Euro/pokoj/den - v případě zájmu platba na místě. Možnost zapůjčení fénu na recepci. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Více informací o hotelu Více informací o hotelu

Tripík.cz