Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel Stella Garden **** Hurghada, Egypt

Stella Garden

Země: Egypt

Lokalita: Hurghada

 

Termíny zájezdů do hotelu Stella Garden

Nebyly nalezeny žádné vhodné termíny zájezdů pro porovnání.

Vyhledat termíny zájezdů

Popis hotelu Stella Garden

Poloha
Rozlehlý hotelový komplex Stella Makadi Resort & Spa se skládá ze dvou samostatných hotelů, Stella Beach Makadi 5*, který se nachází přímo u pláže, a Stella Garden Makadi 4*+, který se nachází cca 600 m od pláže (jezdí hotelový autobus zdarma). Nachází se v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění a šnorchlování. Klienti mají zajištěno ubytování ve vybraném hotelu, jinak mohou využívat služeb obou hotelů.
Pokoje
Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky (SM Beach) nebo s možností až dvou dětí na společné přistýlce (SM Garden) jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem zdarma, minibarem za poplatek a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, do okolí, na bazén a na moře (za příplatek viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit junior suite s oddělenou ložnicí nebo propojené pokoje.
Sport a zábava
Stolní tenis a posilovna zdarma, za poplatek je billiard, tenisový kurt, minigolf, SPA - sauna, jacuzzi, masáže, diskotéka, animační programy pro děti i dospělé. Je zde potápěčské centrum a centrum vodních sportů.

Více informací o hotelu

Tripík.cz