Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel Steigenberger Al dau Club **** Hurghada, Egypt

Steigenberger Al dau Club

Země: Egypt

Lokalita: Hurghada

 

Termíny zájezdů do hotelu Steigenberger Al dau Club

Nebyly nalezeny žádné vhodné termíny zájezdů pro porovnání.

Vyhledat termíny zájezdů

Umístění hotelu Steigenberger Al dau Club na mapě

Další informace o hotelu

Popis hotelu Steigenberger Al dau Club

Hotel
Hotel Steigenberger Aqua Magic
Poloha
písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m od hotelu, lehátka, matrace, slunečníky a osušky (zdarma), sprcha u pláže. Zhruba 7 km od centra Hurghady. U 9jamkového golfového hřiště.
Vybavení
vstupní hala s recepcí, bankomat a směnárna ve vedlejším hotelu, hlavní restaurace, restaurace a la carte, několik barů, tradiční arabský bazar s africkým zbožím, bazén (v zimě vyhřívaný), líná řeka, aquapark pro dospělé i děti, bazén na střeše (pouze pro dospělé), bary u bazénů, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami (zdarma), stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, stolní fotbal, biliár, fitness, šlapadla, kánoe, 2,5 km dlouhá dráha na jogging. WiFi připojení ve vybraných prostorách hotelu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky  jsou vybavené klimatizací, koupelnou s vlastním, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, minibarem (2 lahve vody a 2 vybrané nealkoholické nápoje denně zdarma doplňovány), SAT/TV, balkon nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek možnost pokojů Superior (prostornější), deluxe (možnost ubytovat 3 dospělé) a rodinných pokojů (2 oddělené ložnice).

Více informací o hotelu

Tripík.cz