Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel ARABELLA AZUR **** Hurghada, Egypt

ARABELLA AZUR

Země: Egypt

Lokalita: Hurghada

 

Termíny zájezdů do hotelu ARABELLA AZUR

Nebyly nalezeny žádné vhodné termíny zájezdů pro porovnání.

Vyhledat termíny zájezdů

Umístění hotelu ARABELLA AZUR na mapě

Další informace o hotelu

Popis hotelu ARABELLA AZUR

Poloha

Přímo u moře s hezkým korálovým útesem asi 4 km od starého centra Hurghady (Dahar), od nového centra Sakkaly a Mariny přibližně 2 km. Letiště je vzdáleno cca 9 km.

Vybavení

Příjemný hotel postavený v moderním núbijském stylu. Recepce s bezpečnostními schránkami zdarma, 2 hlavní restaurace (1 s terasou s výhledem na moře), restaurace `a la carte, orientální kavárna, několik barů, pivnice, nákupní arkáda, business centrum, salon krásy, prádelna, 2 bazény (1 v zimě s možností vyhřívání), bar u bazénu, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DR/DRP: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, telefon, minibar (voda a vybrané nealkoholické nápoje doplňovány denně zdarma), set na přípravu kávy a čaje, TV/sat., balkon nebo terasa. Bezpečnostní schránky jsou na recepci zdarma.

DRSV: viz DR, výhled na moře.

Sport
Zdarma: tenis a squash (osvětlení za poplatek), fitness, stolní tenis, biliár, vybavení ke šnorchlování, šlapadla a kánoe. Za poplatek: surfařské a potápěčské centrum, vodní sporty, sauna, pára, jacuzzi.
Děti

Dětský bazén, hřiště, miniklub, dětské menu, dětská postýlka zdarma.

Více informací o hotelu

Tripík.cz