Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel ROYAL BRAYKA BEACH (DŘÍVE ZEE BRAYKA BEACH) **** Egypt - Marsa Alam, Egypt

ROYAL BRAYKA BEACH (DŘÍVE ZEE BRAYKA BEACH)

Země: Egypt

Lokalita: Egypt - Marsa Alam

 

Termíny zájezdů do hotelu ROYAL BRAYKA BEACH (DŘÍVE ZEE BRAYKA BEACH)

Nebyly nalezeny žádné vhodné termíny zájezdů pro porovnání.

Vyhledat termíny zájezdů

Umístění hotelu ROYAL BRAYKA BEACH (DŘÍVE ZEE BRAYKA BEACH) na mapě

Další informace o hotelu

Popis hotelu ROYAL BRAYKA BEACH (DŘÍVE ZEE BRAYKA BEACH)

Poloha
Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází přímo u pláže a překrásného zálivu. Hotel se nachází cca 40 km jižně od letiště. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Hotel patří k nejlepším hotelům v této oblasti a uspokojí i náročnější klienty.
Pokoje
Pěkné a prostorné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, fénem, menší ledničkou, trezorem zdarma, varnou konvicí a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na mořskou stranu, na bazén nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje deluxe superior s výhledem na moře a bazén, pokoje deluxe beach front až pro 4 osoby s výhledem na moře a záliv. Na vyžádání je i strong>rodinný pokoj typu 2+2 se dvěma propojenými pokoji, s možností až dvou přistýlek a s výhledem na bazén a mořskou stranu, dále junior suite s oddělenou ložnicí.
Sport a zábava
V rámci all inclusive je stolní tenis, billiard, posilovna, plážový volejbal, dva tenisové kurty. Za poplatek je SPA – sauna, masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde kvalitní potápěčské centrum s mezinárodními instruktory.

Více informací o hotelu

Tripík.cz