Tripík.cz - dovolená a zájezdy


Hotel Triton Empire Beach *** Hurghada, Egypt

Triton Empire Beach

Země: Egypt

Lokalita: Hurghada

 

Termíny zájezdů do hotelu Triton Empire Beach

Termín Dní Strava Doprava Cena  
30.05. - 06.06.2018 8 All inclusive Letecká 10690,- Kč
30.05. - 09.06.2018 11 All inclusive Letecká 12990,- Kč
Zobrazit další termíny zájezdů Zobrazit další termíny zájezdů

Umístění hotelu Triton Empire Beach na mapě

Další informace o hotelu Další informace o hotelu

Popis hotelu Triton Empire Beach

Hotel
Hotel Triton Empire Beach Resort
Poloha
hotelový komplex situovaný přímo u písčité pláže, v blízkosti centra Hurghady Al Dahar, se nachází 7 km od letiště v Hurghadě, 500 m od centra Hurghady a 4 km od Sakkaly. Patří svým vybavením a zázemím ke střední kategorii s velmi dobrým standardem ubytování a služeb. Tento hotel bude nejlépe vyhovovat klientům, kteří chtějí svou dovolenou trávit nejen v prostředí hotelového areálu, ale též využít jeho polohy k návštěvě centra střediska, kde se nacházejí četné obchody, kavárny a restaurace.
Vybavení
recepce, směnárna, bankomat (cca 200 m), trezor na recepci zdarma, hlavní restaurace s částečně zastřešenou venkovní terasou, 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén (v zimě vyhřívaný), slunečníky, lehátka a ručníky u bazénu a na pláži zdarma, bar v blízkosti bazénu a pláže, stolní tenis, fitness (u hotelu Triton Empire za poplatek), potápěčské centrum.
Ubytování
standardně vybavené pokoje jsou umístěné v zahradě. Disponují klimatizací, SAT/TV, menší lednicí, koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek rodinný pokoj.

Více informací o hotelu Více informací o hotelu

Tripík.cz